ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів під Авдіївкою

Бійці 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка знищили бронетанкову штурмову колону з десантом російських окупантів на Авдіївському напрямку.

Про це повідомив Телеграм-канал «БУАР110 ОМБр», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

Першим їхав ворожий танк, а за ним три бойові броньовані машини. Танк безперешкодно доїхав до лісосмуги, де, якщо ми не помиляємося, знаходилися наші позиції. Але тут же розвернувся і поїхав назад.

А от перша ББМ, яка їхала слідами танка, перед посадкою сильно вибухнула, частина десанту на броні одразу загинула. Чим саме її вразили, ми не знаємо.

Згодом вибухнув і танк, але не так сильно, його екіпаж втік. Наприкінці ролика в кадр потрапила друга розбита ББМ. Доля третьої невідома.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как бойцовый цыпленок крупную птицу прогнал (видео)

16.12.2015 - 16:18
Тот самый случай, когда размер не имеет значения. Совсем крошечному цыпленку не понравилось, что на их территорию зашла другая, уже гораздо крупнее, птица и он решил ее прогнать. Мол, нечего ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...