ЗСУ знищили бронетанкову колону окупантів

Бійці батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів «АХІЛЛЕС» 92-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка розбили бронетанкову колону російських окупантів на Бахмутському напрямку.

Про це в однойменному Телеграм-каналі повідомив командир «АХІЛЛЕСу» Юрій Федоренко, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване, у тому числі, з кадрів, відзнятих FPV-дронами-камікадзе, які власне і нищили ворога.

У підсумку нашими захисниками знищено бойову машину піхоти «БМП-1» і пошкоджено (виведено з ладу) танк «Т-72», «БМП-2», бронетранспортер «БТР-70» і броньовану ремонтно-евакуаційну машину загарбників.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

На VW Golf установили систему управления жестами

21.06.2015 - 12:34
Обновленный Volkswagen Golf, который появится на рынке в конце 2016 года, в числе прочих нововведений получит систему жестового управления рядом функций. Для класса семейных хэтчбеков это будет технологический прорыв. Систему ...

Фантастический гол Азара в ворота «Арсенала»: видео

04.02.2017
Капитан сборной Бельгии Эден Азар ...