ЗСУ знищили бронеколону росіян в гаю на Курщині
Бійці 225-го окремого штурмового батальйону Збройних сил України знищили броньовану колону з десантом російсько-фашистських військ на польовій дорозі в одному з березових гаїв у Курській області РФ.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу сьогодні повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» і у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео з наступним коментарем:
«Результат ранкового штурму росіян, які не полишають спроб прорвати нашу оборону. Як бачите, традиційно рухалися вперед бронетехнікою рівною колоною. Наразі триває зачистка залишків їхньої піхоти».
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом вже після активного бою. Ми власне бачимо чотири стоячі поруч палаючі броньовані автомобілі путінських вояків.
Подпишитесь на новости
























