ЗСУ знищили бронеколону окупантів біля Берестового

Бійці Сил оборони сьогодні знищили гусеничну бойову машину піхоти та три колісні бронетранспортери російських загарбників, які атакували наші позиції в районі частково окупованого села Берестове на Куп’янському (Сватівському) напрямку.

Про це в оперативній інформації станом на 10:30 поточної доби на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Куп’янському напрямку зараз триває п’ять боєвих зіткнень в районах населених пунктів Синьківка, Берестове, Невське та Макіївка. Ситуація контрольована. Ворог зазнає втрат».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео битвы людей за сахар в российском Омске

13.05.2017 - 23:16
Что это — хроническая ментальная падкость на халяву или побочный эффект от тотальной бедности? Возможно, и то, и другое. А может просто стадный эффект. Как бы там ни было в российском ...