ЗСУ знищили бронегрупу окупантів на Запоріжжі

У Запорізькій області (Оріхівський напрямок) бійці Сил оборони знищили штурмову групу з десантом російських окупантів на двох бойових машинах піхоти БМП-3, обладнаних станціями радіоелектронної боротьби та «мангалами».

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

РЕБ більш-менш захищає від дронів-камікадзе, але не від протитанкових керованих ракет. Ворожі машини спочатку були вражені ПТУРами, внаслідок чого станції РЕБ вийшли з ладу, а потім добиті баражуючими боєприпасами.

Як нерідко буває, найбільші складнощі у нас виникають з добиванням ворожих штурмовиків, що Станіслав Бунятов підтверджує і цього разу: «Більшість піхоти денацифікована, над рештою хлопці працюють. Обійшлося без втрат позицій».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Савченко снялась в президентском видеоролике с переодеванием

28.03.2018 - 11:45
Похоже, Надежду Савченко готовили к роли «звезды». В сети появилось профессионально снятое видео, где она заявляет, что со временем станет кандидатом в президенты Украины. Причем, сценаристы в ролике использовали различные ...

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017
Забавный случай сегодня произошел в ...