ЗСУ знищили більше роти окупантів у Херсонській області

Бійці Сил оборони продовжують заходи із розширення плацдарму на лівому березі річки Дніпро у Херсонській області.

Попри значні втрати російські окупанти не полишають спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій, здійснивши тут минулої доби вісім безуспішних штурмових дій.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

У свою чергу, пресслужба командування Сил оборони півдня України оприлюднила дані про підтверджені аеророзвідкою втрати загарбників на цій ділянці фронту за період з 7:00 вчора до 7:00 сьогодні.

Так, наші захисники ліквідували рекордну (принаймні з останні місяці) кількість інтервентів – 105 осіб (більше роти).

А також знищили два танки, 152-міліметрову самохідну артилерійську установку “Мста-С”, п’ять гармат, сім одиниць броньованої та автомобільної техніки, моторний  човен, антенне поле станції радіолокаційної боротьби, пункт управління безпиілотними літальними апаратами, місце зберігання пального, чотири спостережні пункти та польовий пункт боєпостачання.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео, как Марина Порошенко качает бицепс и делает разводку с гантелями для мышц груди

15.05.2017 - 16:54
С сегодняшнего дня на телеканале «Украина» начинает выходить передача «в ритме спорта с Мариной Порошенко». Супруга президента декларирует две цели этого своего проекта — популяризировать здоровый образ жизни в стране, ...

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017
Забавный случай сегодня произошел в ...

Закулисье блокадных требований винницких протестов: фото, видео

14.03.2017
Депутатов Винницкого облсовета собирают 15 ...