ЗСУ знищили більше роти окупантів у Херсонській області

Бійці Сил оборони продовжують заходи із розширення плацдарму на лівому березі річки Дніпро у Херсонській області.

Попри значні втрати російські окупанти не полишають спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій, здійснивши тут минулої доби вісім безуспішних штурмових дій.

Про це у сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

У свою чергу, пресслужба командування Сил оборони півдня України оприлюднила дані про підтверджені аеророзвідкою втрати загарбників на цій ділянці фронту за період з 7:00 вчора до 7:00 сьогодні.

Так, наші захисники ліквідували рекордну (принаймні з останні місяці) кількість інтервентів – 105 осіб (більше роти).

А також знищили два танки, 152-міліметрову самохідну артилерійську установку “Мста-С”, п’ять гармат, сім одиниць броньованої та автомобільної техніки, моторний  човен, антенне поле станції радіолокаційної боротьби, пункт управління безпиілотними літальними апаратами, місце зберігання пального, чотири спостережні пункти та польовий пункт боєпостачання.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот-вегетарианец, который страстно пожирает капусту

22.11.2015 - 12:24
А на этом видео можете увидеть кота-вегетарианца, который страстно пожирает капусту. Судя по выражению морды – он на диете. Причем, такие случаи не единичны. Одна женщина из Винницы, её дом находится ...

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017
Очередной день противостояния коммунальных служб ...