ЗСУ знищили бензовоз та вісімнадцять окупантів

Артилерійські підрозділи морської піхоти Збройних сил України знищили дванадцять російських окупантів та їх бойову машину піхоти. Паралельно самі морські піхотинці піхотною зброєю (автомати, кулемети, гранатомети) ліквідували ще шістьох інтервентів.

Про це сьогодні в звіті за 25 жовтня на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила прес-служба командування Військово-Морських Сил ЗСУ. Раніше вона вказувала, що наші морпіхи воюють на Донецькому та Херсонському напрямках.

В свою чергу, нардеп, волонтер та блогер Юрій Мисягін повідомив, що бійці 515-го батальйону знищили бензовоз інтервентів на півдні країни (зазвичай в таких випадках мають на увазі Херсонську область).

Представлено відеоролик, знятий з монітору оператора вітчизняного протитанкового ракетного комплексу «Стугна». Видно, що по автоцистерні влучила протитанкова керована ракета.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Лещенко разрешил сделать видеосъемку в своей дорогой квартире

10.12.2017 - 01:22
Нардеп Сергей Лещенко показал журналистам телеканала 112 Украина свою огромную квартиру, покупку которой ему долго и настойчиво вменяли в вину все, кого он критиковал. Спустя 15 месяцев после покупки квартира ...

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018
Вечером 10 февраля на столичном ...