ЗСУ знищили базу з російськими солдатами на Херсонщині
Ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України знищили базу російських окупантів в окупованому селі Айгамани Херсонської області. Про це у своєму Телеграм-каналі минулої ночі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.
Подія сталася ще дванадцятого січня. Було три прильоти в колишню школу, де жили російські солдати, і ще два в склад боєприпасів: «Розгрібали та вивозили 4 доби, місцевих не підпускали, аби не стало відомо про масштаб ворожих втрат».
Між Айгаманами і найближчою вільною територією близько півсотні кілометрів по прямій на мапі.
Це робоча дистанція для реактивних систем залпового вогню типу HIMARS та деяких ракет, які є на озброєнні у Збройних сил України.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)