ЗСУ знищили базу з російськими солдатами на Херсонщині

Ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України знищили базу російських окупантів в окупованому селі Айгамани Херсонської області. Про це у своєму Телеграм-каналі минулої ночі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко. 

Подія сталася ще дванадцятого січня. Було три прильоти в колишню школу, де жили російські солдати, і ще два в склад боєприпасів:  «Розгрібали та вивозили 4 доби, місцевих не підпускали, аби не стало відомо про масштаб ворожих втрат».

Між Айгаманами і найближчою вільною територією близько півсотні кілометрів по прямій на мапі.

Це робоча дистанція для реактивних систем залпового вогню типу  HIMARS та деяких ракет, які є на озброєнні у Збройних сил України.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Дельфинарий в Хмельнике

22.07.2015 - 15:17
Дельфинов в Хмельнике полюбили не только бойцы АТО, проходящие реабилитацию после ранений, но и многие больные, в том числе и инвалиды детства с Винничины. ...