ЗСУ знищили базу по ремонту танків разом з інтервентами у Соледарі

Збройні сили України завдали влучного і ефективного удару по базі 200-ої окремої мотострілецької бригади РФ (військова частина 08275 з Мурманської області) на заводі «Knauf» в прифронтовому окупованому місті Соледар Донецької області.

Про це сьогодні о 16:34 повідомив російський Телеграм-канал «Досье Шпиона», вказавши, що удар було завдано високоточними снарядами реактивної системи залпового вогню типу HIMARS.

В результаті знищені евакуатор-тягач КТ-Л (ТК6АМ) і четверо інтервентів зі складу танкової і ремонтної рот. Поранені семеро загарбників з ремонтної роти і військової поліції РФ. Пошкоджені пересувна танкоремонтна майстерня ТРМ-80 і броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-1.

У свою чергу, Телеграм-канал «russia no context», який ще вчора повідомляв про успішний удар ЗСУ по російським десантникам на заводі «Knauf» у Соледарі, але без подробиць, сьогодні припустив, що інформація «Досье Шпиона» по втратам ворога неповна, адже там була база не лише 200-ої бригади…


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016 - 12:52
Во Всеволожском районе Петербурга, в городке Колтуши в воскресенье утром произошел крупный пожар. Площадь возгорания на продовольственном складе составляет 10 тыс. кв. метров. «В 08:18 ранг пожара повышен до 3 ...

Ярмоленко, Кучер и Луческу дисквалифицированы (видео)

06.05.2016
Сегодня Контрольно-дисциплинарный комитет Федерации футбола ...