ЗСУ знищили базу окупантів в Запорізькій області

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони знищили десяток одиниць військової техніки агресора та поранили близько 180 інтервентів в районі окупованого Токмака Запорізької області. Кількість вбитих російських загарбників невідома, хоча зрозуміло, що їх теж не мало. Недаремно ж в місті працюють кілька мобільних крематоріїв.

Про це сьогодні в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

Відстань між Токмаком і найближчою вільною територією складає приблизно двадцять п’ять кілометрів по прямій на мапі (дивись карту від «deepstatemap.live»). Це робоча дистанція не лише для реактивних систем залпового вогню типу HIMARS, але й для західної високоточної ствольної артилерії.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Песня на слова Дмитрия Медведева о пенсиях для крымчан стала новым хитом Интернета (видео)

07.06.2016 - 16:43
Дмитрий Медведев стал героем музыкального хита… Начиналось же все 20-х числах мая… Вот что значит, не российская земля. Это мы о Крыме. Несмотря на то, что полуостров аннексирован, дух свободы здесь ...

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018
Здание Верховной Рады с наступлением ...

Взрывы и пожар на складах боеприпасов в Сватово (видео)

30.10.2015
В четверг вечером в городе Сватово ...