ЗСУ знищили базу окупантів в Іловайську

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони минулої доби (незрозуміло, календарної чи з шести ранку тридцятого листопада до 6:00 першого грудня) влучили в сім місць концентрації живої сили, озброєння та військової техніки, склад паливно-мастильних матеріалів та в п’ять інших важливих об’єктів російських загарбників.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів його речник Олександр Штупун.

Тим часом, блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» звернув увагу на повідомлення так званого СЦКК квазіутворення ДНР про те, що минулої ночі в Іловайську Донецької області ЗСУ вразили об’єкт інтервентів двома високоточними снарядами реактивної системи залпового вогню HIMARS.

Від Іловайська до найближчої вільної території близько тридцяти кілометрів по прямій на мапі.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Почему президент Молдовы Додон не будет признавать Крым российским: видео

18.01.2017 - 01:24
Как и заявляли молдавские политологи, новый президент страны Игорь Додон строит свою политическую линию в интересах Молдовы. Без рьяной поддержки Кремля действиями. Будучи с визитом в Москве, Додон, отвечая на ...

Появилось видео нападения чиновницы на женщину с плакатом «Королевская, возвращайся в Кремль»

05.05.2017
Пророссийский политик Наталья Королевская регулярно сеет ...

Британцы сняли забавный сюжет о крысином детстве Путина: видео

06.03.2017
Британские журналисты создали довольно объемный ...