ЗСУ знищили базу окупантів в Голій Пристані

Збройні сили України знищили склад боєприпасів російських окупантів в Голій Пристані Херсонської області. Про це, посилаючись на місцевих жителів, повідомив телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши знімок великої пожежі. Дивись фотоскрін.

Віднедавна відстань від Голої Пристані до найближчої вільної території скоротилася з 25 до 5 кілометрів по прямій на мапі. Тепер сюди дістають не лише HIMARS, але й звичайна артилерія.

В свою чергу, блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer» звернув увагу на повідомлення рашистських пропагандистів про те, що начебто вогнем ЗСУ вбито одного й поранено двох інтервентів в Курській області РФ, ще чотирьох загарбників поранено в Білгородській області.

Сьогодні Володимир Зеленський чітко кілька разів повторив, що Україні не потрібна територія сусідніх країн (значить, і РФ також), але свої землі ми відвоюємо. Тому, якщо росіяни не будуть нагліти на державному кордоні, ніхто по ним стріляти не буде.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015 - 15:36
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet Corvette решили померяться силами на дороге общего пользования… От смерти спасло их только чудо. Жажда скорости. Адреналин. Кураж. Мощные тачки. На экране компьютера или телевизора ...

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...