ЗСУ знищили базу окупантів на Запоріжжі
Винищувач «МіГ-29» Повітряних сил ЗСУ високоточними керованими авіаційними бомбами знищив штаб батальйону російських загарбників в окупованій частині Запорізької області.
Про це з посиланням на наших захисників повідомив військовий Телеграм-канал «Соняшник», який спеціалізується на авіаційній тематиці та адмініструється відповідними спеціалістами:
«Було виявлено місце базування особового складу, штаб, столову і місце зберігання техніки… Всі цілі були демілітаризовані згідно черги».
Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих розвідувальними безпілотними літальними апартами, чиї оператори вистежили «жирну» ціль та скоригували влучний удар по ній.
Подпишитесь на новости























