ЗСУ знищили базу окупантів біля Мелітополя

Минулої ночі ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України влучили в базу російських окупантів в селищі Мирне Запорізької області (дивись мапу від «deepstatemap.live»). Про це у власному Телеграм-каналі повідоми міський голова сусіднього Мелітопрля Іван Федоров, який підтримує тісни контакти з місцевими мешканцями. 

З його слів, після першої ночі кілька вибухів пролунали в клубі Мирного, де розташувалися нещодавно мобілізовані загарбники. Вибухи були настільки потужні, що розбудили жителів Мелітополя в тридцяти кілометрах від клубу: «Уточнюємо інформацію щодо ворожих втрат».

Між Мирним і найближчою вільною територією близько півсотні кілометрів по прямій на мапі. Це робоча відстань для високоточних снарядів західних реактивних систем залпового вогню «HIMARS», «MARS II», «М270» чи «LRU».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Сверхпрочный китайский смартфон, которым можно забивать гвозди

16.11.2015 - 13:33
Трудно представить, ту вещь, которую не способны сделать китайцы. Вот и на этом видео показан сверхпрочный смартфон, которым можно колоть орехи, забивать гвозди, ну сами еще чего-нибудь придумайте. ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...