ЗСУ знищили базу і склад окупантів в Бахмутському районі
На Краматорському напрямку бійці Збройних сил України знищили місце дислокації і склад російських окупантів з 1307-го полку, які вони облаштували в одному з населених пунктів Бахмутського району Донецької області.
Про це з посиланням на російських пропагндистів, які називають себе «воєнкорами», повідомив військовий український Телеграм-канал «Ukraine context | russia no context».
Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих одним з вцілілих інтервентів, з коментарем: «Є вторинна детонація». На ролику справді чути характерні розриви боєприпасів і видно сильно пожежу.
Чим саме завдано удар, невідомо.
Подпишитесь на новости
























