ЗСУ знищили базу і склад боєприпасів окупантів

Жителі міста Токмак Запорізької області, до речі, ризикуючи життям, зняли відео, яким підтвердили ефективність вчорашньої «бавовни» в приміщенні автошколи. Про це сьогодні увечері повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши сам ролик.

Видно, що пішохід, йдучи повз, дуже обережно й швиденько зняв руїни місцевої автошколи, в якій мешкали російські окупанти, розмістивши там заодно й свої боєприпаси. Якби інтервенти зловили автора відео в момент зйомки чи просто когось з цим відео на телефоні, йому б дуже не пощастило.

Токмак розташовано в двадцяти п’яти кілометрах від найближчої вільної території. Судячи з усього, по базі агресора прилетіли високоточні снаряди від реактивних систем залпового вогню типу HIMARS. Також не можна виключати 155-міліметрові снаряди «Excalibur», які також наводяться по GPS.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

10 впечатляющих 3D-рисунков на асфальте, которые стали современными достопримечательностями: видео

15.01.2017 - 17:07
3D-стрит-арт настолько захватывает воображение и дает такой большой приток зевак и туристов, что мгновенно становится местной достопримечательностью. А если увидеть эти реалистичные водопады, обрывы и мосты живьем, просто взрывается мозг. ...

Кот смотрит фильм ужасов: смешное видео

24.07.2018
Животные понимают гораздо больше, чем ...

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы ...

Кот, который сломался

12.12.2015
Иногда коты похожи на игрушку, ...