ЗСУ знищили базу і склад боєприпасів окупантів

Жителі міста Токмак Запорізької області, до речі, ризикуючи життям, зняли відео, яким підтвердили ефективність вчорашньої «бавовни» в приміщенні автошколи. Про це сьогодні увечері повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши сам ролик.

Видно, що пішохід, йдучи повз, дуже обережно й швиденько зняв руїни місцевої автошколи, в якій мешкали російські окупанти, розмістивши там заодно й свої боєприпаси. Якби інтервенти зловили автора відео в момент зйомки чи просто когось з цим відео на телефоні, йому б дуже не пощастило.

Токмак розташовано в двадцяти п’яти кілометрах від найближчої вільної території. Судячи з усього, по базі агресора прилетіли високоточні снаряди від реактивних систем залпового вогню типу HIMARS. Також не можна виключати 155-міліметрові снаряди «Excalibur», які також наводяться по GPS.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Китайцы устроили жесткую битву на бульдозерах (видео)

19.04.2016 - 19:46
В Украине все мы уже привыкли к протестам возле стройплощадок жителей близлежащих домов, а еще чаще профессиональных команд вымогателей, которых нанимает тот или иной теневой заказчик. Между собой стройкомпании жестко ...