ЗСУ знищили бази окупантів в Мелітополі та поруч з Енергодаром

За вісімнадцять годин четвертого листопада ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони влучили в пункт управління ворога, п’ять місць концентрації особового складу, озброєння і військової техніки та низку інших важливих військових об’єктів російських окупантів.

Окрім того, в вечірньому зведенні на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук» його спікер Олександр Штупун розповів про деякі результати цієї роботи за попередні дні в Запорізькій області.

Так, третього листопада в Мелітополі в будівлі промислової зони поранено близько півсотні загарбників, поруч знищено до десяти одиниць військової техніки, пошкоджено ще близько вісімдесяти одиниць, які ворог розміщував в ангарах.

А другого листопада в районі Енергодара знищено зенітний ракетний комплекс «С-300» та вантажівку з боєприпасами, близько двадцяти військовослужбовців противника отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Швидше за все, було й чимало «двохсотих», але їх число важко дізнатися. Кількість «трьохсотих» взнати легше, оскільки їх доставляють до місцевих лікарень.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Наглость и хамство»: Серебряков назвал национальную идею России. Видео

21.02.2018 - 14:45
Отказавшийся от российского гражданства в 2014 году известный актер кино Алексей Серебряков в интервью не «открыл глаза», а скорее констатировал того, что не хотят признавать власти РФ. Если 4 года ...

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015
Большинство из нас знает, как ...

Как бойцовый цыпленок крупную птицу прогнал (видео)

16.12.2015
Тот самый случай, когда размер ...

Странная реакция кошек на обычный огурец

29.11.2015
На видео подборка различных ситуаций ...