ЗСУ знищили бази окупантів в Мелітополі та поруч з Енергодаром

За вісімнадцять годин четвертого листопада ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони влучили в пункт управління ворога, п’ять місць концентрації особового складу, озброєння і військової техніки та низку інших важливих військових об’єктів російських окупантів.

Окрім того, в вечірньому зведенні на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук» його спікер Олександр Штупун розповів про деякі результати цієї роботи за попередні дні в Запорізькій області.

Так, третього листопада в Мелітополі в будівлі промислової зони поранено близько півсотні загарбників, поруч знищено до десяти одиниць військової техніки, пошкоджено ще близько вісімдесяти одиниць, які ворог розміщував в ангарах.

А другого листопада в районі Енергодара знищено зенітний ракетний комплекс «С-300» та вантажівку з боєприпасами, близько двадцяти військовослужбовців противника отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Швидше за все, було й чимало «двохсотих», але їх число важко дізнатися. Кількість «трьохсотих» взнати легше, оскільки їх доставляють до місцевих лікарень.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сестра британского экс-министра разделась в прямом эфире: видео

16.02.2019 - 14:10
В Британии не утихают страсти вокруг грядущего выхода из состава ЕС. Причем, против этого шага выступают не только большинство населения Соединенного Королевства, но и известные политики, и даже их родственники. ...

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...

Украинцы убивают снегирей, потому что они русские

09.02.2015
ШОК! Украинцы убивают снегирей, потому ...