ЗСУ знищили бази окупантів в Іловайську та Торезі

Місцеві жителі повідомляють, що сьогодні ближче до світанку чули потужні вибухи в глибокому тилу російських окупантів в Донецькій області.

Так званий СЦКК квазіутворення ДНР це підтвердив, лаконічно повідомивши, що Збройні сили України випустили по двом різним базам загарбників десять високоточних снарядів GMRLS з американської системи реактивного залпового вогню HIMARS: начебто чотири з них прилетіли в Іловайськ, а шість – в Торез (Чистяково).

Ми довідалися про це зі стрічки українського патріота і блогера з Донецька, який пише в Твіттері під ніком «Necro Mancer». Сам факт того, що інтервенти не повідомляють жодних подробиць, доводить ефективність і влучність удару ЗСУ.

Між Чистяково і найближчою вільною територією близько півсотні кілометрів по прямій на мапі. А від Іловайську до лінії фронту – тридцять км. Це справді робоча відстань для західних РСЗВ «HIMARS», «MARS ІІ» і «М270».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018 - 12:17
Норвежская обсерватория в городе Сенья запечатлела на видео необычайной красоты северное сияние, которое назвали Аврора Бореалис. Синие, желтые  и зеленые волны перекатывались по ночному небу, создавая шедевральное зрелище. Небо буквально ...

В США перевернулся поезд со 120 новенькими BMW – машины собирают экскаватором: видео

06.12.2016
Помятые новенькие BMW собирали ковшом экскаватора… ...