ЗСУ знищили артилерійський підрозділ окупантів

Артилеристи Збройних сил України знищили дві крупнокаліберні гармати російських окупантів. Про це повідомив наш захисник, який веде Телеграм-канал «Балу HUB», оприлюднивши відповідне відео з лаконічним коментарем: «Хдщщщ».

Блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» прокоментував той самий ролик більш інформативно: «Це була пара російських геноцидів, 28.02.2023». Вочевидь, мова про Гіацинти — гармати калібру 152 мм.

Кадри знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого знайшли дві ворожі гаубиці в лісосмузі, визначили їх точні геодезичні координати, передали їх нашим гармашам і зафіксували результати – прямі влучання з перших пострілів.

Можна бути впевненим, що ЗСУ використали високоточні боєприпаси, швидше за все, американські 155-міліметрові снаряди Excalibur.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Казахстане сняли рекламу с голыми стюардессами: видео

03.08.2017 - 18:34
Что ни говори, а обнаженные красивые девушки всегда делают рекламу если не успешной, то запоминающейся. против человеческой природы не попрешь. Это в очередной раз продемонстрировал рекламный ролик, показанный в Казахстане. ...