ЗСУ знищили ангар з російськими танками

Раніше ми вже повідомляли, що російські окупанти змогли увірватися в містечко Красногорівка західніше Донецька, доставити в нього десант та повернути назад більшу частину бронетехніки, яка брала участь у транспортуванні ворожих штурмовиків.

Як це часто буває, максимум уваги інформаційного простору в цій ситуації привернула не основна подія, а участь в атаці унікального ворожого танку – завдяки специфічному антидроновому захисту він більше нагадував гараж з гарматою.

Перевірити цю халубуду в тому бою не випало можливості – по ворожій колоні не працювали ні дрони-камікадзе, ні протитанкові ракетні комплекси, не було на її шляху й протитанкових мін. Танк-гараж благополучно повернувся назад.

Однак він був знищений згодом вже на місці стоянки разом з іншою ворожою технікою. Про це повідомив Телеграм-канал «КіберБорошно», оприлюднивши відповідне відео.

«Танк-черепаху, що брав участь в атаці на Красногорівку, було знищено ударом по ангару, який був геолокований командою «КіберБорошно». Також було знищено танки, що стояли поруч, кількість встановлюється».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Канадец продает «Жигули-шестерку» за 80 тысяч долларов: фото, видео

14.06.2017 - 17:02
В Торонто на продажу выставили красную «шестерку» — ВАЗ-2106 1979 года. Советский раритет оценили в 80 тысяч долларов! Как попали советские «Жигули» в Канаду и почему такую цену за автомобиль ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...

ВСУ ликвидировали под Донецком вражеского снайпера: видео

15.02.2019
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...