ЗСУ знищили 25 окупантів на Херсонщині

Передові підрозділи Збройних сил України вийшли на правий (західний) берег Дніпра в Херсонській області. Російські окупанти зайняли оборону на лівому (східному) березі. Про це в зведенні Оперативного командування «Південь» за одинадцяте листопада, оприлюдненому в «Ютубі» та «Фейсбуці», заявив його речник Владислав Назаров.

Попри це він чітко дав зрозуміти, що про повне звільнення Правобережної України говорити рано: «На правому тривають заходи протидії… Сили оборони продовжують заходи з деокупації населених пунктів на Херсонському напрямку… Тривають заходи з виявлення та знищення противника в низці населених пунктів. Розпочато роботу й по обласному центру».

За вчора ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ виконали 34 вогневих завдання по ворогу. А наша авіація завдала ще два удари по скупченню техніки противника в Бериславському (наразі повністю звільнений) і Херсонському (лівобережна частина окупована) районах.

Підтверджені втрати ворога склали 2️5 інтервентів, три 152-міліметрові самохідні артилерійські установки “Мста-С”, шість автомобілів, склад ворожих боєприпасів в Каховському районі (лівий берег).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Канадец продает «Жигули-шестерку» за 80 тысяч долларов: фото, видео

14.06.2017 - 17:02
В Торонто на продажу выставили красную «шестерку» — ВАЗ-2106 1979 года. Советский раритет оценили в 80 тысяч долларов! Как попали советские «Жигули» в Канаду и почему такую цену за автомобиль ...

Горит российский военный корабль «Маршал Шапошников», видео

16.02.2018
На палубе военного корабля Тихоокеанского ...

Мэр Червонограда опубликовал видео кортежа Порошенко на бездорожье

26.02.2019
Мэр Червонограда Львовской области Андрей ...