ЗСУ знешкодили пів батальйона окупантів

За вчора російські окупанти втратили більше 270 інтервентів (майже половина батальйона) пораненими тільки в Мелітопольському та Василівському районах Запорізької області.

Інформація щодо ліквідованих загарбників уточнюється, оскільки її важче дізнатися (про поранених стає відомо переважно після їх доставки в місцеві лікарні). Однак зрозуміло, що «двохсотих» теж не мало.

Про це в вечірньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», зокрема, розповів його спікер Олександр Штупун.

Очевидно, що вищезгадані втрати є наслідком ударів ракетно-артилерійських підрозділів ЗСУ. Адже Мелітопольсткий район знаходиться в тилу окупантів, а Василівський (насправді Енергодарський) переважно відділений від вільної території Каховським водосховищем.

До того ж, ситуація на цій ділянці фронту (проходить по східній частині Енергодарського та по Положському районах), зі слів Олександра Штупуна, відносно спокійна: «На Запорізькому напрямку ворог веде оборонні дії».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Вскрылись шокирующие детали перестрелки полицейских в Княжичах: видео

07.12.2016 - 11:19
Водитель полиции охраны рассказал, что в Княжичах первыми стреляли КОРДовцы Пока Генпрокуратура занимается расследованием смерти пяти полицейских в Княжичах, журналисты самостоятельно опрашивают участников этой жуткой трагедии. Водитель полиции охраны Валентин ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016
Иногда возникает необходимость сделать выбор ...