ЗСУ значно відкинули окупантів під Бахмутом

Стали зрозумілі тактика і маневри ЗСУ в Бахмуті. Ризик оточення різко знизився

Сили оборони відступають зі східних околиць Бахмута ближче до центру (до річки Бахмутка), натомість намагаються розширити ворожі «кліщі» північніше й південніше міста. На півночі лінія фронту не змінилася, а на півдні окупанти таки відступили. Таким чином, зменшуються ризики оточення гарнізону Бахмута й полегшується його постачання.

Такий висновок можна зробити з матеріалів англомовних західних воєнних експертів і OSINT-дослідників, які наводить Телеграм-канал «Донбас Оперативний»:

«Бахмут станом на сьогоднішній ранок… В напрямку населених пунктів Григорівка, Богданівка, та Хромове (північ Бахмута) ЗСУ контратакують, та не дають вагнерівцям вже другий день просуватись…

Після повідомлень про відхід ЗСУ з Забахмутки (схід міста), там залишається все менше наших позицій… На цей момент, зафіксовано просування ворога в приватному секторі.

На півдні Бахмуту ситуація залишається відносно контрольованою. Квадрати — без змін… На південь від траси T0504 і села Іванівського ЗСУ активно контратакують».

На своїх мапах експерти позначили просування ЗСУ південно-західніше Бахмута і відступ зі східних околиць до центру. Білі стрілочки – напрямки руху ЗСУ, червоні – окупанти.

Боєць ЗСУ «Бахмутський Демон» у своєму Телеграм-каналі підтверджує наш наступ на південному заході від Бахмута. Дивись скрін.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В России ветром снесло крышу жилой пятиэтажки (видео)

21.03.2016 - 19:55
В Красноярском крае России сильный ветер, до 30 м/с, снес крышу пятиэтажного жилого дома. Жилец соседнего дома, заметив, что крыша рядом стоящего строения как-то странно приподнимается, начал снимать это на видео. ...

Как из подручных предметов сделать подставки и держатели для кухни

02.09.2016
Сейчас, даже самый простенький, аксессуар ...

Мэр Полтавы Мамай спровоцировал драку с депутатами: видео

19.04.2017
В Полтаве произошли очередные разборки ...