ЗСУ змусили російський танк тікати з поля бою

Здебільшого FPV-дрон-камікадзе після прямого влучання не знищує, а «лише» ушкоджує ворожу бронетехніку, особливо, що стосується танків, чия броня в рази товща, ніж у тих же бойових машин піхоти. Однак часто це вирішує хід бою.

Телеграм-канал «Ескадрон» (виробник та постачальник FPV дронів-камікадзе) показав цікаве відео, змонтоване з кадрів, знятих як баражуючим боєприпасом, так і контрольним безпілотним літальним апаратом.

Танк російських окупантів мчав по дорозі в сторону наших позицій. Коли його наздогнав дрон, вибух не став надпотужним, а пожежа була незначною. Тим не менше, через пару десятків метрів машина зупинилася, розвернулася й поїхала назад. І це вже дуже гарний результат.

Тим часом, видання «Forbes» повідомило, що РФ виробляє у 6 разів більше FPV-дронів, ніж Україна. У нас є близько двохсот виробників дронів, які виробляють щомісяця п’ятдесят тисяч камікадзе. Але це лише 10-15% від загальної потреби армії.

При цьому українським виробникам не вистачає двох тисяч інженерів, а щоб досягнути рівня РФ галузі потрібно шість тисяч інженерів.

Звичайно, ще є експорт, але він і дорожче і ненадійніше. З урахуванням того, що FPV-дрони-камікадзе на російсько-українській війні є зброєю №1 у обох сторін (артилерія вже на другому місці), Україна має різко наростити їх виробництво…

При цьому, дані «Forbes» викликають сумнів. По-перше, незрозуміло, наскільки надійні були джерела інформації, а по-друге, наші військові і волонтери вважають, що поки на фронті у нас трохи більше цих дронів (а не в росіян аж в 6 раз).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015 - 16:31
Большинство из нас знает, как поймать мышь при помощи мышеловки, рыбу при помощи удочки или даже муху при помощи чего-нибудь. А вот с кенгуру, в наших краях как-то не сложилось. ...

Саакашвили наехал на Порошенко и подал в отставку: видео

07.11.2016
После отставки шефа полиции Одесской ...

Активисты «С 14» напали на Наталью Витренко: видео

26.04.2018
Активисты националистической организации С 14 ...

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet ...