ЗСУ змусили окупантів припинити «м’ясні» штурми Торського і Тернів

Дещо несподівано російські окупанти припинили «м’ясні штурми» в районі сусідніх вільних сіл Торське, Ямполівка і Терни на північному сході Донецької області (Лиманський або Кремінський напрямок).

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 18:35 повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Однак він впевнений, що це ненадовго: «В напрямку Торського тиша, орки накопичують та заводять нові резерви для здійснення нових ешелонованих «мʼясних» штурмів».

У свою чергу, пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у зведенні за перші дев’ятнадцять з половиною годин п’ятого червня про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Лиманському напрямку ворог сьогодні провів сім атак. Зараз продовжує тиснути у Серебрянському лісі – там тривають бойові дії у чотирьох локаціях. Ще один бій точиться біля Невського».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео, как Марина Порошенко качает бицепс и делает разводку с гантелями для мышц груди

15.05.2017 - 16:54
С сегодняшнего дня на телеканале «Украина» начинает выходить передача «в ритме спорта с Мариной Порошенко». Супруга президента декларирует две цели этого своего проекта — популяризировать здоровый образ жизни в стране, ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018
Здание Верховной Рады с наступлением ...