ЗСУ зламали плани Путіна в Бахмуті

Російські окупанти за перші вісімнадцять годин 24 лютого продовжували ведення наступальних дій, однак їхні наступи поблизу населених пунктів Дубово-Василівка, Берхівка та Залізнянське виявилися безуспішними.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив генеральний штаб Збройних сил України.

Звіт Телеграм-каналу «Донбас Оперативний» звучить тривожніше: «На 16:45 — противник просунувся в лісопосадці на північний схід від Дубово-Василівки і веде штурм позицій ЗСУ на південному сході згаданого села. Бої в Бахмуті в південній частині району залізничної станції Ступки, Забахмутці та південно-східній частині приватного сектору району Квадрати».

Втім в Бахмуті лінія фронту проходила там же і вчора, а село Дубо-Василівка досить далеко на північ (дивись мапу), а тому певне вороже просування там поки що не несе загрози місту.

Так що путінська воєнна машина не змогла зламати опір Сил оборони й захопити Бахмут до річниці війни, чого господар Кремля, безумовно, дуже хотів.

Тим часом, Державна прикордонна служба України показала роботу своїх мінометників в Бахмуті. Бійці зробили пару пострілів по штурмовій групі загарбників і десь дуже вчасно втекли з кадру, бо зовсім поруч щось потужно вибухнуло – затріщали вибиті шибки і полетіла цегла зі стін.

Але ще не всівся пил і не розвіявся дим, як воїни зробили ще один постріл з вцілілого міномету. При цьому, зверніть увагу, на задньому фоні внизу біля стіни будинку прострибала білочка…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Камерун выиграл у Египта и стал пятикратным чемпионом Африки: видео

06.02.2017 - 00:37
В Габоне завершился чемпионат Африки по футболу. Чемпионом в пятый раз в своей истории стала сборная Камеруна. В финале они, проигрывая по ходу встречи, обыграли семикратных обладателей Кубок африканских наций ...

Полиция успешно защитила гей-парад в Киеве (видео)

12.06.2016
Сегодня в Киеве состоялся марш ...

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017
После неожиданного поражения «Динамо» в ...