ЗСУ здобули успіх південніше Бахмута

Експерти американського Інституту вивчення війни ISW в останньому зведенні про російсько-українську війну зафіксували обоюдні атаки обох сторін на Бахмутському напрямку.

При цьому про якісь результати чи наслідки ISW не вказав, але зазначив, що бої в районах нещодавно звільнених сіл Кліщіївка та Андріївка і сусідньої окупованої Курдюмівки (південніше Бахмута) мають важкий характер.

Тим часом Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення рашистів про те, що Сили оборони ведуть успішний наступ в цьому районі, просунувшись вглиб окупованої території до Одрадівки і траси «Горлівка – Бахмут», на якій стоїть це село.

По-перше, інформація вимагає альтернативного підтвердження. По-друге, варто визнати, вона виглядає майже фантастично. Адже між Андріївкою та Одрадівкою більше трьох кілометрів по прямій – в умовах нинішньої в’язкої війни зі щільними укріпленнями і мінними полями такі відстані долаються місяцями, і це в разі успіху.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017 - 22:34
Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще спела забойную песню. Заявление касается готовности сняться с выборов если оппозиция ...

В Киеве толпа напала на Зоряна Шкиряка: видео

06.11.2017
Толпа здоровых парней вытолкала из ...