ЗСУ здобули успіх південніше Бахмута

Експерти американського Інституту вивчення війни ISW в останньому зведенні про російсько-українську війну зафіксували обоюдні атаки обох сторін на Бахмутському напрямку.

При цьому про якісь результати чи наслідки ISW не вказав, але зазначив, що бої в районах нещодавно звільнених сіл Кліщіївка та Андріївка і сусідньої окупованої Курдюмівки (південніше Бахмута) мають важкий характер.

Тим часом Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення рашистів про те, що Сили оборони ведуть успішний наступ в цьому районі, просунувшись вглиб окупованої території до Одрадівки і траси «Горлівка – Бахмут», на якій стоїть це село.

По-перше, інформація вимагає альтернативного підтвердження. По-друге, варто визнати, вона виглядає майже фантастично. Адже між Андріївкою та Одрадівкою більше трьох кілометрів по прямій – в умовах нинішньої в’язкої війни зі щільними укріпленнями і мінними полями такі відстані долаються місяцями, і це в разі успіху.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео догорающих домов в Авдеевке после обстрела из Града

23.05.2017 - 20:07
Сегодня около четырех часов дня террористы накрыли ракетным обстрелом из Града жилой сектор Авдеевки. В результате прямых попаданий полностью уничтожены 4 дома, еще не менее 10-ти частично разрушены. К счастью, ...

Появилось видео испытаний новых ударных наземных и воздушных беспилотников

09.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов «отчитался» ...