ЗСУ здобули успіх на Мелітопольському напрямку

Російські окупанти великими силами, але непродумано і безуспішно контратакували Збройні сили України на Оріхівському напрямку (наш проривний плацдарм на Мелітопольському напрямку в західній частині Запорізької області).

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку повідомило міністерство оборони Великобританії, вказавши на великі втрати загарбників.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення рашистів про те, що бійці Сил оборони на цій ділянці фронту звільнили вже начебто половину села Вербове.

Інформація вимагає альтернативного підтвердження. Хоча раніше різні достовірні джерела вказували на те, що ЗСУ контролюють західну частину Вербового. А Генштаб ЗСУ сьогодні називав Вербове серед тих сіл, які росіяни обстрілювали.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нападение брата Захарченко на официанта стало топ-темой в Донецке (видео)

17.04.2016 - 12:15
Пьяный брат главаря ДНР Александра Захарченко Сергей, «отдыхая» в компании товарища в пивбаре «Beerstown», устроил не только дебош, но и ранил в горло официанта. Видео этого действа попало в Интернет ...

Савченко теперь еще и за амнистию боевиков (видео)

10.06.2016
Надежда Савченко не только не ...

В Донецке взрываются склады боеприпасов: видео

25.09.2019
Сегодня рано утром в прифронтовом ...