ЗСУ здобули успіх на Мелітопольському напрямку

Збройні сили України зайшли у російську багаторівневу лінію оборони на схід від нещодавно звільненого села Роботине і продовжують поступове тактичне просування силами піхоти в напрямку сусіднього окупованого Вербового, виснажуючи загарбників.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, з посиланням на власну розвідку повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Воно вказує, що агресор заради стримування ЗСУ перекидає на цю ділянку фронту підкріплення з інших напрямків, що обмежує наступальні можливості інтервентів.

В свою чергу, пресслужба 46-ої окремої аеромобільної бригади, яка воює на цій ділянці фронту, в сьогоднішньому звіті у своєму телеграм-каналі, зокрема, доповіла:

«Напрямок Вербового. Бої на південний захід і захід від населеного пункту. Противник тут практично все мінує. У сам населений пункт ще не увійшли, але є тактичні просування на підступах».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на АЗС произошла драка из-за очереди, видео

11.02.2018 - 15:22
Вечером 10 февраля на столичном проспекте Правды возле АЗС произошла стычка между водителями. Причиной конфликта стало то, что один из водителей решил не дожидаться своей «очереди». Как сообщает Киев оперативный ...

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016
Фотографии обычного моряка из Мурманска ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...