ЗСУ здобули успіх на лівому березі Дніпра біля Олешок

Херсонський напрямок нині не належить до найгарячіших. Наприклад, речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов в сьогоднішньому зведенні, говорячи про нього, згадав лише артилерійські обстріли більше, ніж десяти населених пунктів.

А от авторитетний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував розширення території на лівому березі Дніпра в районі слища Дачі біля окупованого містечка Олешки (навпроти Антонівського мосту), яку регулярно навідують наші військові.

Мало того, він вперше зафарбував територію на лівому березі Дніпра кольором, який засвідчує, що ЗСУ га ньому надійно закріпилися. Дивись для порівняння скрін його карт за 28 і 29 серпня.

А приводом для цього стало оприлюднене вчора відео, на якому наші захисники піднімають над Дачами прапор України. Хоча точна дата зйомки невідома. Цікаво, що прапор піднято на високий флагшток, на кінці якого є тризуб (малий герб України) – мабуть він там випадково зберігся з довоєнних часів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Избиение нардепа Левченко и ответка его друзей: видео

09.03.2018 - 21:25
Блогер Андрей Дзиндзя разместил у себя в Твиттере видео, как в Киеве соратники нардепа от «Свободы» Левченко избили молодых людей, якобы причастных к избиению самого парламентария. «Серед «свободівців» є багато ...

Убийство российского криминального авторитета попало на видео

27.07.2018
В российском Новокузнецке застрелили одного ...

В Виннице прошел мощный град размером со сливу: фото, видео

12.09.2017
Вечером 12 сентября на северо-западной ...