ЗСУ збільшили свій плацдарм біля Олешок

В зоні відповідальності Сил оборони півдня України (на Херсонському напрямку) оперативна обстановка залишається стабільно напруженою. Однак ознак формування російськими окупантами наступальних угруповань не виявлено.

При цьому загарбники продовжуються відволікаючі маневри силами та засобами з метою заплутати і ввести в оману наших захисників.

Про це в сьогоднішньому звіті, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомила пресслужба Оперативного командування «Південь».

Тим часом Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників і військових експертів (дивись їх мапу):

«Українці контролюють район Дач на лівому березі, а також розширюють свій плацдарм через річку Конка на захід від Олешок. Натомість російські війська посилили свою присутність на острові Потьомкін поблизу Білогрудового».

Зауважимо, що загарбники контролювали південно-східну частину Потьомкінського острова ще до руйнування Каховської гідроелектростанції. Зараз вони туди просто повернулися, користуючись віддаленістю цієї території від вільних земель.

А от підконтрольна ЗСУ зона (жовтий колір) на лівому оккупованому березі Дніпра, якщо вірити цій карті, за останній час різко розширилася на південь від Антонівського мосту, де спочатку з’явився плацдарм ЗСУ.

Теперішній плацдарм ЗСУ між Херсоном і Олешками достатньо великий для планування звільнення останніх. Однак проблемою Сил оборони залишається фактична неможливість транспортування через Дніпро важкої техніки і великих об’ємів боєприпасів. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018 - 16:06
Когда ты звезда, твое имя постоянно на слуху, а судьба сама подбрасывает поводы оставаться на виду, даже если ты по сути ничем и не отличился. Яркий тому пример форвард мадридского ...

Украина сенсационно проиграла Мальте: видеообзор

06.06.2017
В Австрии сборная Украины по ...