ЗСУ збільшили ширину прориву на Бердянському напрямку
Збройні сили України минулої доби змогли просунутися вперед на заході Запорізької області, ведучи при цьому контрнаступальні операції щонайменше на трьох ділянках фронту.
Про це в актуальному зведенні про ситуацію на фронті, серед іншого, доповіли експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).
В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників про цю ділянку фронту:
«На Оріхівському відтинку Запорізького напрямку за минулу добу в районі села Роботине ЗСУ змогли звільнити 3,33 квадратних кілометри території на схід від населеного пункту…».
Навіть рашистський Телеграм-канал «WarGonzo» у своєму зведенні за минулу добу також визнав успіхи ЗСУ на Мелітопольському напрямку:
«ЗСУ за підтримки артилерії атакували в районі Нестерянки, Копанів та у селі Роботине. На останній із названих ділянок є невеликий поступ. Проблема російських військ – розширення лінії наступу противника. Поки що вона не критична».
А рашист «True» вказує, що ЗСУ надійно утримують північну половину Роботиного: «Закріпилися, тримають позиції». При цьому південна частина села є зоною активних боїв.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)