ЗСУ збили ударний гелікоптер Мі-24

За перші вісімнадцять годин 24 лютого Сили оборони знищили ударний гелікоптер Мі-24 та дрон-камікадзе “Ланцет” російських окупантів. Про це в вечірньому зведенні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Тим часом, командування Повітряних сил ЗСУ оголосило набір курсантів для навчання на перспективні зенітні ракетні системи «IRIS-T», «NASAMS», «Patriot», «SAMP/T», «Crotale», «Aspid», «Avenger», «Gepard» та інші. Навчання відбуватиметься в Харківському національному університеті ПС ЗСУ імені Івана Кожедуба:

«Наразі військовий виш розосереджений по всій Україні, але процес навчання триває і в Україні, і за кордоном. В період воєнного часу молодь має можливість вступити до університету за спрощеною процедурою».

Командування ПС ЗСУ впевнене, що незабаром Україна матиме виключно сучасні системи протиповітряної і протиракетної оборони.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018 - 20:56
В Василькове Киевской области учительница позволила себе ненормативную лексику на уроке в отношении одного из учеников старшего класса. Это сняли на видео и выложили в Ютуб.  За что учительница Людмила ...

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016
На этом видео собачка пытается ...