ЗСУ збили російський літак «Су-25»

В перший день весни російські фашисти оприлюднили відео з місця падіння свого збитого літака.

В коментарі вказується, що воно було зроблено на місті падіння штурмовика Су-25 ВКС РФ. Слідом за літаком аналогічним маршрутом летів Мі-8 армійської авіації з пошуковою групою на борту.

Вона фактично і підібрала льотчика, який після збиття Су-25 встиг катапультуватися. Місце і дата події при цьому не вказуються.

Нагадаємо, 27 лютого голова Авдіївської військової адміністрації Віталій Барабаш підтвердив, що за день до того біля міста наші військові збили російський літак Су-25. Однак він спростував інформацію стосовно захоплення у полон льотчика.

Барабаш пояснив, що літак впав на неконтрольованій території, тому знайти пілота не було можливості. Він закликав тих, хто надає подібну інформацію, перевіряти її спочатку.

Нагадаємо, джерелом інформації був бувший нардеп і колишній керівник Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов. А тому в її достовірність не було приводу не вірити. Тим паче, що факт збиття літака підтвердився.

Можливо, російські пропагандисти виклали відео саме про цей літак, що збили під Авдіївкою?…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощным ударом уничтожена передовая позиция террористов, видео

22.02.2018 - 10:07
Наши военные на передовой ежедневно совершают подвиг, защищая Родину от оккупантов. Порою украинцам дают увидеть отдельные моменты фронтовые волонтеры. Нынче фонд «Вернись живым» рассказал о помощи военным на передовой, благодаря ...

В Индии родился ребенок с двумя головами: видео

02.11.2017
Рождение сиамских близнецов — явление ...