ЗСУ збили два російські літаки

Шістнадцятого травня, схоже, результативно відпрацювала наша протиповітряна оборона – є надія, що на фронт потрапили боєприпаси до зенітно-ракетних комплексів від союзників.

Принаймні, Генеральний штаб Збройних сил України у традиційному щоденному зведенні про втрати російських окупантів вказав, що за вчора ворог втратив аж два літаки і один гелікоптер.

Нагадаємо, 11 травня після певної перерви бійці зенітного підрозділу 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка збили дозвуковий штурмовик «Су-25» російських окупантів. Сталося це на Авдіївському (Покровському) напрямку. Ще через два дні на Донеччині вдалося збити черговий «Су-25». В той самий день було знищено ворожий гелікоптер Ка-52.

З початку широкомасштабного вторгнення (813 днів з 24 лютого 2022 року по 17 травня 2024-го) ворог втратив 353 літаки (в середньому по 0,43 за добу) і 326 гвинтокрилів (по 0,4 за добу).



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео ликвидации в Грозном четырех преступников, напавших на полицейских

18.12.2016 - 00:56
В ночь с субботы на воскресенье в столице Чечни Грозном силовики провели операцию по обезвреживанию группы лиц, которые перед тем совершили нападения на сотрудников правоохранительных органов на территории Октябрьского района ...

В Лестере прогремел мощный взрыв в магазине: фото и видео

25.02.2018
В 142-тысячном британском Лестере (главный ...