ЗСУ завдали втрати росіянам на Луганщині

Збройні сили України сьогодні завдали удар по базі російських загарбників в окупованому селі Новонікольське Луганської області (південніше Сватового). Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Вивозили дохлих і поранених виродків». 

Під вечір ще один удар ЗСУ нанесли й по скупченню інтервентів в самому Сватовому. Також повідомив «донбас Оперативний»: «Щодо результатів інформація уточнюється».

Тим часом, вже з тиждень ситуація на лінії фронту на Сватівському й Кремінському напрямках не міняється. Хоча очікування загострення залишаються високими.

З нашої сторони їх традиційно підживлює голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай: «Якщо казати лише про те, що можна озвучувати на загал, то на Сватівському та Кремінському напрямках зараз необхідно помовчати – звідти є позитивні новини».

В свою чергу, рашисти чекають незабаром наступу ЗСУ на обох напрямках, про що пишуть в соцмережах.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

На Австралию обрушилась мощная песчаная буря: видео

07.03.2019 - 13:36
Мощная песчаная буря обрушилась на австралийский штат Новый Южный Уэльс. Многометровый поток песка, «бурлящий» над поселком и дорогой, засняли на видео местные жители. Зрелище впечатляет. Песчаная буря обрушилась на центральные ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за ...