ЗСУ завдали втрат окупантам на Запоріжжі

На Запорізькому напрямку декілька російських окупантів (вірогідно, іноземних найманців) в буквальному сенсі залишилися без рук, якими чіпали збитий, але не детонувавший дрон-камікадзе Збройних сил України.

Про це повідомляє польовий командир рашистів, який веде Телеграм-канал «Два майора». Щоправда, він вказує, що загарбники постраждали не через власну необачність, а через те, що не розуміли російської мови.

Автор не вказує кількість безруких інтервентів і країну їх походження, зате зазначає: «Таких випадків багато по всьому фронту». Як вирішення проблеми пропонує не лишати найманців, які не розуміють російську, без росіян.

Ми про цю історію довідалися зі стрічки українського патріота з окупованого Донецька, який веде популярний блог «Necro Mancer» у соціальній мережі «Х». На світлині вражаючі елементи, які залишилися після вибуху нашого баражуючого боєприпасу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мама-гусыня «попросила» полицейского спасти попавшего в беду гусенка: фото, видео

10.12.2017 - 11:44
В понедельник офицер Джеймс Гивенс из Огайо, как всегда, патрулировал парковую зону, когда к нему приблизилась гусыня — и не просто из любопытства: птица явно чего-то хотела. Гивенс рассказал, что ...

Интернет взорвало видео, как Песков матом переводит высказывание Лаврова

31.12.2016
Пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков показал, ...