ЗСУ завдали втрат окупантам на Херсонщині
Бійці Сил оборони знищили велику кількість штурмовиків російських загарбників на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області: «Касети (касетні артилерійські снаряди) та FPV-дрони-камікадзе відіграють в цьому важливу роль».
Про це о 13:41 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).
Щоправда, при цьому він визнав, що у відповідь інтервенти «сиплять» керованими авіаційними бомбами і баражуючими боєприпасами. А також скидають гранати з безпілотних літальних апаратів.
Подпишитесь на новости
























Коментарі (0)