ЗСУ завдали втрат командуванню ЗС РФ на Лиманському напрямку

На Лиманському (Кремінському) напрямку в районі вільного села Терни Донецької області бійці Сил оборони дроном-камікадзе поранили високопоставленого офіцера російських окупантів з командування армії.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» сьогодні повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс.

А вчора о 22:25 він розповів, що загарбники на цій ділянці фронту за останній місяць не провели жодної евакуації своїх поранених, які брали участь в безперервних штурмах. Це означає, що середні і важкі «трьохсоті», які не здатні самостійно залишити поле бою, неминуче стають «двохсотими».

Звісно, до цього насправді безпосередньо причетні Сили оборони: адже внаслідок інтенсивного влучного вогню наших захисників загарбникам доводиться думати вже про евакуацію евакуаторів. Тому вони логічно зробили висновок, що без евакуації втрати менші.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 6 квітня також заявив, українські війська мають певний тактичний успіх на Куп’янському та Лиманському напрямках. На інших ділянках фронту ситуація напружена, точаться важкі бої.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Обрушение завода в Горловке: появилось видео

28.01.2019 - 16:40
Ранее «РЕАЛ» сообщал, что сегодня в Горловке под тяжестью снега обрушился потолок и стены ремонтно-механического цеха местного машиностроительного завода. Это самый масштабный инцидент в череде уже двухнедельного «крышепада» в ЛДНР ...

Депутата Татьяну Чорновол побили на редуте блокады: видео

06.03.2017
Нардеп Татьяна Чорновол в понедельник ...

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016
Кот, который на этом видео, ...

Покер на раздевание

09.12.2015
Карточные игры поражают своим разнообразием. ...