ЗСУ завдали великих втрат окупантам на Херсонщині
На лівому окупованому березі Херсонської області (Придніпровський напрямок) військовослужбовці Сил оборони завдали втрат російським загарбникам, знищивши їх великий склад з боєприпасами та військовою технікою.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і командир підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):
«На Херсонському напрямку йопнув непоганий склад орків, після чого зайнявся ліс і сухостій. Внаслідок цього додатково згоріли речі, схованки та деяка техніка орків».
Можливо, це призупинить повзучий наступ противника в на островах в гирлі Дніпра з прицілом на південну частину Херсона…
Подпишитесь на новости
























