ЗСУ завдали великих втрат окупантам на Херсонщині

Останніми днями в соснових лісових масивах на лівому окупованому березі Дніпра у Херсонській області тривають сильні пожежі. Окрім спекотної погоди цьому активно сприяють Сили оборони, адже саме там знаходяться позиції загарбників.

Про це, зокрема, у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:

«Арта, дрони та авіація обробляють добряче всі ліси та поля, де тусуються орки, в результаті горить все і всьо… Скиглять капітально по радіоперехопленням, бо арта підпалює ліс, а на виході їх вже чекають наші FPV-дрони, тому деякі з них просто згорають заживо в своїх норах. Ми влаштували вам пекло…».

Щоправда, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» паралельно зробив менш оптимістичний запис:

«На лівий берег заїхали навчені ворожі пілоти з гарним забезпеченням, тому йде протистояння, і ми теж несемо втрати, особливо на воді. Думаю, наші хлопці скоро їх переграють, так як переграли попередніх шустриків».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018 - 19:38
Истребители могут быть полезны не только на войне, но и в борьбе с природными стихиями. Вчера, 26 июля, портал aftonbladet.se сообщил о том, что ВВС Швеции отправили на борьбу с ...

Появилось видео момента падения под Москвой АН-148

12.02.2018
Российские СМИ нашли видео с ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

26.01.2019
Пожилой кавказец приходит в магазин ...