ЗСУ завдали удари по окупантах під Красногорівкою

Збройні сили України намагаються атакувати російських загарбників північніше і західніше окупованого села Красногрівка північніше Авдіївки. Адже саме там ворог зібрав основний ударний кулак, за допомогою якого здійснює спроби оточити Авдіївку.

Про це сьогодні о 10:15 повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Вже зрозуміло, що підкріплення прибуло і українці не збираються чекати, поки ситуація довкола Авдіївки стане критичною. Тепер і перед росіянами постала задача втримати зайняті позиції».

Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» цей оптимізм остуджує – саме північніше Красногорівки ворог окупував нові території.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 31 жовтня і 1 листопада; на останньому ми червоною стрілочкою умовно позначили місце просування агресора. Втішає хіба те, що це просування начебто не несе загрози безпосередньо Авдіївці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новая забава американцев – купание раздетыми в снегу (видео)

26.01.2016 - 22:57
Обильные снегопады в Америке породили новую забаву для ее жителей. Теперь они с удовольствием прыгают нагишом в снег. Ну, как дети, честное слово… ...

Человек-Магнит из Винницы

18.11.2015
Необъяснимые явления с 54-летним винничанином ...