ЗСУ завдали удари по базах окупантів у Довжанську

В окупованому з 2014 року місті Довжанськ (до перейменування Свердловськ) на південному сході Луганської області пролунали кілька потужних вибухів, після чого сталася сильна пожежа.

Про це в соціальних мережах повідомили місцеві жителі, оприлюднивши відповідні відео та фотографії. Блогер Денис Казанский вказав, що це були прильоти по базах російських окупантів.

Особисто ватажок терористичного квазіутворення ЛНР Леонід Пасічник визнав ураження складу паливно-мастильних матеріалів.

А Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив про приліт по комбікормовому заводу – вірогідно, там загарбники розташували свою базу.

Відстань між Довжанськом і найближчою вільною територією становить близько 126 кілометрів. «Звичайні» снаряди реактивних систем залпового вогню HIMARS так далеко не дістають. Тобто, удар був або ракетним, або з використанням дронів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с прикованной Зайцевой на следственном эксперименте

02.11.2017 - 20:44
Елена Зайцева, которая на своем Лексусе, врезалась в Харькове в людей на тротуаре, вследствие чего погибли шесть человек, дала показания об обстоятельствах этой трагедии. С не провели следственный эксперимент на ...

Появилось видео стрельбы снайпера во время выступления Олланда

28.02.2017
Во Франции в коммуне Вильоньон во время ...

Столяр выстрогал себе полнофункциональные автомобили (видео)

20.09.2015
Американский столяр и художник Айзек ...