ЗСУ завдали удари по аеродрому і залізничному вузлу Мелітополя

Російським окупантам вдалося незначно просунутися в сірій зоні біля окупованих сіл Лугівське і Мирне Запорізької області. Про це в своєму звіті за десяте лютого повідомив воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState».

Дивись для порівняння карти від десятого та одинадцятого лютого. На останній ми червоними стрілочками умовно позначили місця просування загарбників.

Тим часом, в «столиці» окупованої частини Запорізької області – Мелітополі – минулої ночі лунали дуже голосні вибухи. «Потужність прильотів така, що вікна ходять ходуном», — написав у своєму Телеграм-каналі міський голова Іван Федоров.

А Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на місцевих жителів написав про кілька серій вибухів у Мелітополі, які чули і бачили мешканці не лише всього міста, а й сусідніх селищ і сіл – спалахи були дуже яскраві.

Попередньо місцями прильотів стали аеродром і залізниця. Подробиці невідомі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ксению Собчак оскорблениями довели до слез на дебатах, видео

14.03.2018 - 20:42
В России на так называемых дебатах кандидатов в президенты (или и представителей) под управлением пропагандиста Владимира Соловьева Жириновский, Шевченко и прочие постоянно оскорбляли и перебивали Ксению Собчак. Ее попытки апеллировать ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...