ЗСУ завдали удар по окупантам в Рубіжному
В окупованому Рубіжному Луганської області минулої ночі сталася «бавовна» — сім прильотів. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».
Відстань між містом і найближчою вільною територією не перевищує десяти кілометрів по прямій на мапі. Це робить об’єкти російських окупантів в районі Рубіжного доступними для різноманітної артилерії Збройних сил України, а також для реактивних систем залпового вогню типу HIMARS.
Тим часом, речник Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун в ранішньому зведенні, серед іншого, повідомив:
«Українські підрозділи ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили вісім районів зосередження особового складу, два пункти управління та чотири склади боєприпасів російських окупантів».
Можливо, деякі з цих цілей знаходяться якраз в Рубіжному.

Подпишитесь на новости
























Коментарі (0)