ЗСУ завдали удар по базі окупантів у Сватовому
Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони за перші вісімнадцять годин третього березня вразили три місця концентрації живої сили і військової техніки, пункт управління, сховище боєприпасів, два склади паливно-мастильних матеріалів і станцію радіоелектронної боротьби російських окупантів.
Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів Генеральний штаб Збройних сил України.
В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний», посилаючись на місцевих жителів, повідомив про бавовну в місті Сватове Луганської області:
«Є інформація про прильоти в районі старого автовокзалу».
Між Сватовим і найближчою вільною територією дванадцять кілометрів. Це доступна дистанція для широкого спектру зброї.

Подпишитесь на новости