ЗСУ завдали російським окупантам великих втрат під Токмаком

Збройні сили України просуваються вперед у Запорізькій області в напрямку від вільного міста Оріхів до окупованого міста Токмак. Про це заявило німецьке видання «BILD».

На перший погляд звучить дуже оптимістично, особливо, якщо зважати, що від Токмака до лінії фронту на початок червня було близько 25 кілометрів. Але очевидно, «BILD» має на увазі раніше озвучену інформацію, що ЗСУ прорвали лінію фронту і підійшли до села Роботине.

Воно справді лежить між Токмаком і Оріховим, але відстань від села (на мапі ми його позначили червоним квадратиком) до лінії розмежування станом на початок червня складає близько 5 км.

Оптимізму «BILD» додає й за рахунок вказівки на втрати загарбників (начебто за даними їхніх власних джерел) в районі Токмака за останні кілька днів: не менше 48 артилерійських систем та реактивних систем залпового вогню, до 50 одиниць військової техніки, до 12 танків, 820 вбитих та зниклих безвісті, 1600 поранених.

Також сьогодні наші бійці показали відео з російським полоненим Анатолієм Басовим, який сказав, що його взяли біля Токмака і там у росіян дуже багато вбитих і поранених.

Тим часом бійці групи ««BRAVO team» 130-го окремого штурмового батальйону оприлюднили ще одне відео свої боїв в прифронтовому окупованому селі Лобкове (синій квадратик) в Запорізькій області.

«На даний момент село практично повністю звільнено. Південна частина в сірій зоні», — прокоментував Телеграм-канал «Донбас Оперативний».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео боя на Светлодарской дуге

19.12.2016 - 02:10
О тяжелейших боях под Дебальцево на Светлодарской дуге, в которой атаковавшие позиции сил АТО террористы понесли колоссальные потери, и не смогли не только прорвать оборону, но и потеряли часть своих ...

Ярмоленко забил фантастический гол за «Боруссию» в Лиге чемпионов: видео

14.09.2017
Дортмундская «Боруссия», куда перешел Андрей ...

Разрушительный торнадо в США не утихает (видео)

27.12.2015
Над американским континентом продолжает бушевать ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...