ЗСУ завдали росіянам великих втрат у Бахмуті

Російські окупанти отримали на горіхи в Бахмуті: «Трохи дали пи…ди кацапам». Про це повідомив боєць Збройних сил України, який веде Телеграм-канал «Передович0к» і щоденно об’єктивно описує ситуацію на фронті в місті. Коли ми відступали внаслідок нестачі зброї і особового складу, він про це теж писав.

«Передович0к» навіть вперше написав, що наших захисників в Бахмуті досить багато: «На цю хвилину ситуація максимально під нашим контролем, ворог зазнає великих втрат при намаганнях якось зайти або прорвати лінію». 

А ось в Яковлевці північніше Бахмуту ситуація найбільш загрозлива – по даним Телеграм-каналу «Донбас Оперативний», ворог не тільки наступає, але й намагається оточити бійців ЗСУ. 

Теоретично, відступ є куди меншим злом за оточення. На карті видно, що ЗСУ самі могли б спробувати оточити штурмуючі підрозділи агресора, але нам невідомо, чи є для цього в нас ресурси.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Группа KAZKA представила песню на Евровидение: видео

01.02.2019 - 11:29
Популярная украинская группа KAZKA, которая поборется в нацотборе за право выступить на Евровидении в Израиле уже подготовила конкурсную песню. В сопроводиловке к видео, которое выложено на канале группы в Ютуб, ...

Под Мариуполем ликвидированы террористы Лесник, Марат, Волчонок и Жого: видео

24.02.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...

Российский актер Охлобыстин попал под криминал (видео)

02.12.2016
Похоже, место прежних «героев новороссии», ...

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018
Животным порою не чужды человеческие ...