ЗСУ завдали п’ять ударів по базам окупантів на півдні України

Сьогодні після обіду ракетно-артилерійські підрозділи Збройних сил України завдали мінімум п’ять ударів по базам російських окупантів на півдні України: в містах Каховка, Нова Каховка та Гола Пристань Херсонської області; в місті Мелітополь і селі Салтичія Бердянського району Запорізької області.

Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», дивись скрін: «на всіх локаціях ЗСУ шикарно відправили орків на корм хробакам». Цю інформацію опосередковано підтверджують інші телеграм-канали і військові блогери, вказуючи на вибухи в названих населених пунктах.

Вищеназвані окуповані міста Херсонщини знаходяться в кількох кілометрах від вільної території, а тому доступні широкому спектру зброї ЗСУ. Дивись скрін мапи від «deepstatemap.live».

А от між Мелітополем і вільною територією шістдесят кілометрів. Між Салтичією (на мапі позначена червоним квадратиком) – близько сорока. Це робочі відстані для реактивних систем залпового вогню типу HIMARS.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016 - 03:00
Зверьку так понравилось спать на пледе, что он не поддается ни на уговоры, ни попытки насильно его оттуда убрать. Реакция белки не поддается никакому описанию, это надо видеть, благо видео ...

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016
К счастью, в ДТП никто ...