ЗСУ завдали окупантам великих втрат у Бахмуті

Прикордонники в Бахмуті у ближньому бою щільним вогнем зі стрілецької зброї відбили атаку російських окупантів свого опорного пункту. А мінометний підрозділ прикордонників накрив влучним вогнем іншу штурмову групу ворога ще на марші.

Про це сьогодні ввечері на своїх медіа-ресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України: «Загалом підрозділи вогневим ураженням знешкодили десять інтервентів: одного окупанта вбито, ще дев’ять поранено».

Тим часом, Телеграм-канал Донбас Оперативний» звернув увагу на змістовне пояснення ситуації в Бахмуті від одного з українських військових.

Фактично він підтверджує те, що раніше казали і Олександр Сирський, і Володимир Зеленський – це «м’ясорубка» по перемелюванню переважаючих сил ворога.

І краще по-максимуму її використати в Бахмуті, сподіваючись, що в агресора вже не вистачить сил на захоплення інших міст. Бо в «чистому полі» таку «м’ясорубку» влаштувати складно.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сирии сбит еще один российский военный вертолет: появилось видео

03.09.2016 - 11:31
Участие России в различных войнах и конфликтах в разных точках планеты регулярно оборачивается трагедиями для семей ее военных и просто граждан, воюющих на чужих землях в качестве добровольцев. На западе ...

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017
Российское издание Лайф отыскало в ...